Pl  |  En  |  DE 
Przewodnicy Poznań
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Rogale Świętomarcińskie - turystyka kulinana w Poznaniu

Obowiązkowy punkt dla wszystkich zainteresowanych kuchnią odwiedzanych miejsc.  Próbując tradycyjnego, poznańskiego przysmaku można poczuć się niemal jak Robert Makłowicz lub Anthony Bourdain- prezenterzy popularnych programów kulinarnych.

więcej
 
"Od Wagi w Poznań"

Budynek Wagi stanowi obok Ratusza jeden z najważniejszych punktów na mapie Starego Rynku. Przez lata w Wadze mieścił się Urząd Stanu Cywilnego, natomiast od niedawna WAGA oferuje również nietypowy  program oraz turystyczny.

więcej
 
Coraz więcej turystów w Poznaniu

Pomimo dużego ruchu turystycznego Adam znalazł chwilę czasu, by udzielić krótkiego wywiadu dla lokalnej telewizji WTK. Zobacz krótki FILM.

więcej
 
Wycieczka z wyższych sfer - fotoreportaż

Dlaczego hrabia Raczyński tak bardzo bał się śmierci, skąd bezrobotny Cegielski wziął pieniądze na założenie sklepu, dlaczego doktor Marcinkowski chodził odziany w łachmany i czy Bamberka jest prawdziwą Bamberką? Na te i inne pytania znają odpowiedź ci, którzy wczoraj, tj. 28.04 br. wzięli udział w „Wycieczce z wyższych sfer”.

więcej
 
Poznań za Pół Ceny 2013

Na tegoroczny edycję Poznań za Pół Ceny przygotowaliśmy coś zupełnie nietypowego!

więcej
 
Muzeum Powstania Poznańskiego - Czerwiec 1956

Popularnie zwane Muzeum Czerwca ´56 to nowoczesne muzeum przedstawiające pierwszy w Polsce protest robotników przeciwko władzy ludowej. Interaktywna ekspozycja pozwala poczuć klimat tamtych wydarzeń i w niebanalny sposób zapoznać się z historią.

więcej
 
Miasto Poznań w Euronews

Niedawno Poznań został zaprezentowany na kanale informacyjnym międzynarodowej stacji telewizyjnej Euronews. Nasze miasto pojawiło się w cyklu „The Metropolitans”. Stolica Wielkopolski zaosała przedstawiona, jako miejsce nowoczesne i doskonale sobie radzące po EURO 2012.

więcej
 
Odkryj wyspę skarbów – VII Weekend z Historią 29.-30. 09. 2012

Tegoroczny Weekend z Historią odbędzie się na Ostrowie Tumskim. Szereg imprez pozwoli zapoznać się z tym miejscem i skarbami historii, jakie kryje w sobie.

więcej
 
Wycieczki po Poznaniu dla kibiców podczas EURO 2012

Podczas rozgrywek turnieju piłkarskiego EURO 2012 odbywały się wycieczki po Poznaniu. Specjalnie dla kibiców bezpłatne przechadzki prowadziliśmy po polsku, angielsku i włosku.

więcej
 
Poznań za pół ceny

Bierzemy udział w popularnej akcji "Poznań za pól ceny". Oto trasy, które przygotowaliśmy aby pomóc w promocji Poznania.

więcej
 
1   2   3   4   następny  >>