Pl  |  En  |  DE 
Przewodnicy Poznań
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Adam Dykiert

Ukończone studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym, obecnie pracuje w banku. Zainteresowania turystyka, Poznań i jego historia, fotografia, a także jazda na rowerze. Uprawniony do oprowadzania w języku polskim i angielskim, nr legit. 748/2010/P.

 
Mateusz Michałek
Absolwent Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Obecnie zrzeszony w poznańskim Kole Przewodników  PTTK. Licencjonowany pilot wycieczek, przewodnik miejski po Poznaniu oraz przewodnik terenowy na „Szlaku Piastowskim” (m.in. Biskupin, Gniezno, Ostrów Legnicki). Oprowadzanie w języku polskim i angielskim.
 
Piotr Oźmina
Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych i Filologii angielskiej na UAM. Z zawodu lektor j. angielskiego. Zainteresowania to języki obce, militaria, historia Poznania zwłaszcza od strony wojennej, co widać zresztą na zdjęciu. Uprawniony do oprowadzania w języku polskim i angielskim, nr legit. 131/10.
 
Aleksandra Oźmina
Absolwentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Zainteresowania – historia Poznania, turystyka górska, narciarstwo. Oprowadzanie w języku polskim, angielskim i niemieckim, nr legit. 743/2010/P.